Wino Sileni Cellar Selection Merlot 2016 603230

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sileni Cellar Selection Merlot 2016 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2016.

Wino Sileni Cellar Selection Merlot 2016 603230

Czerwone, Wytrawne 2016 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
69,99 zł podstawowa
124 sprzedanych butelek
8,50 średnia ocen: 2 głosów
87 ocena sommeliera

opis wina

Sileni Cellar Selection Merlot to doskonałe, czerwone wytrawne wino pochodzące z Nowej Zelandii. To wyprodukowane ze szczepu merlot wino zachwyca aromatami czarnej porzeczki i śliwki. W drugim nosie wyczuwalne są nuty przyprawowe. Na podniebieniu wino jest głębokie i krągłe, przyjemne i miękkie. Mocna owocowość przeplata się z nutami dębowymi, tworząc harmonijną całość. To czerwone wino z regionu Hawke's Bay doskonale sprawdzi się do czerwonych mięs czy makaronów z mięsnymi sosami.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
leżakowanie
Sileni Estates producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena

A dla mnie więcej niż "poprawne". Moje kubki wyraźnie wyczuwają dębową beczkę. A posmaku owoców tyle ile trzeba. Dobrze przewietrzyć, niech minimum pół godziny odetchnie.

8ocena
20.04.2018

Ciekawe wino, ale.... No właśnie, ma świetny kolor i aromat, można je wąchać godzinami, niestety smakuje już gorzej :( Dominuje w nim porzeczka, która nie urzeka, nie czuję absolutnie w nim dębu, ani przypraw. Poprawne wino ot tyle, nie warto do niego wracać! Nowa Zelandia, to nie Włochy, niestety :(