Wino Sileni Cellar Selection Merlot 603230

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sileni Cellar Selection Merlot w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sileni Cellar Selection Merlot 603230

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
69.99 zł

podstawowa

412 sprzedanych butelek
8.33 średnia ocen: 6 głosów
87 ocena sommeliera

Opis Sileni Cellar Selection Merlot

Sileni Cellar Selection Merlot to doskonałe, czerwone wytrawne wino pochodzące z Nowej Zelandii. To wyprodukowane ze szczepu merlot wino zachwyca aromatami czarnej porzeczki i śliwki. W drugim nosie wyczuwalne są nuty przyprawowe. Na podniebieniu wino jest głębokie i krągłe, przyjemne i miękkie. Mocna owocowość przeplata się z nutami dębowymi, tworząc harmonijną całość. To czerwone wino z regionu Hawke's Bay doskonale sprawdzi się do czerwonych mięs czy makaronów z mięsnymi sosami.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sileni Estates producent

Charakterystyka Sileni Cellar Selection Merlot

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Sileni Cellar Selection Merlot

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
03.01.2023

Bardzo dobre wino tego producenta, piękny rubinowy kolor, aromat owoców z nutą wędzoną, delikatne w smaku. Polecam do czerwonych mięs.

8ocena
03.07.2022

Poprawny merlot, nie jest ciężki, można go degustować bez potraw mięsnych. Warto spróbować wina z drugiego końca świata.

9ocena
29.06.2022

Świetne wino z Nowej Zelandii, o pięknym rubinowym kolorze. Zbalansowane, z wyczuwalną nutą owocową. Propozycja przy spotkaniach rodzinnych oraz dla wyjątkowych gości.

7ocena
24.12.2021

Wino, ktore bardzo fajnie umiliło mi dzień w trakcie przedświątecznych przygotowań. Bardzo przyjemne, trzeba je tylko lekko schłodzić.

9ocena

A dla mnie więcej niż "poprawne". Moje kubki wyraźnie wyczuwają dębową beczkę. A posmaku owoców tyle ile trzeba. Dobrze przewietrzyć, niech minimum pół godziny odetchnie.

8ocena
20.04.2018

Ciekawe wino, ale.... No właśnie, ma świetny kolor i aromat, można je wąchać godzinami, niestety smakuje już gorzej :( Dominuje w nim porzeczka, która nie urzeka, nie czuję absolutnie w nim dębu, ani przypraw. Poprawne wino ot tyle, nie warto do niego wracać! Nowa Zelandia, to nie Włochy, niestety :(