Wino Señorío De Orgaz Brut 0.75 l 602634

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Señorío De Orgaz Brut 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Señorío De Orgaz Brut 0.75 l 602634

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
27.99 zł

podstawowa

652 sprzedanych butelek
5.50 średnia ocen: 4 głosów
84 ocena sommeliera

Opis Señorío De Orgaz Brut

To hiszpańskie wino musujące wyróżnia to, że jest tak złożone, dobrze zbudowane i wyróżnia się aromatami maślanymi. W kolorze to wino musujące jest idealnie czyste, lekko żółtawe z zielonymi refleksami. W nosie wyczuwalne są kwiaty oraz odrobina drożdżówek. Na podniebieniu to hiszpańskie wino odznacza się charakterem, mocą i wyrazistością.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Castellblanch S.A. producent

Charakterystyka Señorío De Orgaz Brut

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Señorío De Orgaz Brut

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
26.05.2020
Opinia zweryfikowana

Nieskomplikowany brut, co nie zmienia że przyjemny i można spróbować. Sprawdzi się zwłaszcza jako baza do drinków, np. Mimozy.

2ocena
10.04.2020
Opinia zweryfikowana

Totalnie nie pijalne. Sztuczny smak i zapach, który wcale nie zachęca do degustacji. Niestety szkoda że musiałem spróbować tego trunku. Sztuczne, chemiczne i brak jakichkolwiek walorów smakowych i aromatycznych.

7ocena
07.04.2020
Opinia zweryfikowana

Tani musiak, przypominający marketowe prosseco. Dobry do popijania w ciepłe dni, choć nie ma w nim niczego co spowodowałoby, że do niego wrócę.

7ocena
10.01.2019
Opinia zweryfikowana

Miłe i lekkie wino dla wielbicieli bąbelków