Wino Sangria La Fresquita White 0.75 l 603620

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Sangria La Fresquita White 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Sangria La Fresquita White 0.75 l 603620

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

15 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Sangria La Fresquita White

Sangria La Fresquita White to doskonale orzeźwiający, młody, pełen słodyczy napój na bazie szczepów znanych z doskonałych win musujących Cava - Macabeo, Xarello i Parellady. W nosie wyczuwalne są delikatne nuty tropikalnych owoców i mięty, które doskonale współgrają z charakterem odmian winogron w Cavie. Intensywny aromat i smak zapewniony został przez podwójny proces mikrofiltracji i gwarantuje brak jakiejkolwiek sztuczności w napoju. Sangria La Fresquita White to rewelacyjny napój, który przeniesie pijących chociaż na chwile w ciepłe regiony Hiszpanii i przywoła wspomnienie lata.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Mar & Sol producent

Oceny użytkowników o: Sangria La Fresquita White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.