Wino Rondo Regent Winnica Turnau 2020 603592

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Rondo Regent Winnica Turnau 2020 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2020.

Wino Rondo Regent Winnica Turnau 2020 603592

Czerwone, Wytrawne 2020 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
87.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
236 sprzedanych butelek
6.86 średnia ocen: 7 głosów

Opis Rondo Regent Winnica Turnau

Rondo Regent Winnica Turnau to polskie wino o intensywnej, pełnej i głębokiej, purpurowej barwie z fioletowymi akcentami. To czerwone, wytrawne wino ujawnia w nosie nuty malin i odrobinę beczki. Na podniebieniu owocowa rześkość i młodość łączy się z mocą i charakterem dobrze zbudowanego, wytrawnego wina. Wyczuwalne są owoce leśne, czekolada, papryka. Świetnie się sprawdzi jako wino na prezent - czerwone, dostojne, harmonijne polskie wino.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
10 leżakowanie
Winnica Baniewice Sp.z o.o. Sp.k. producent

Charakterystyka Rondo Regent Winnica Turnau

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Rondo Regent Winnica Turnau

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
09.05.2020

Wino bardzo dobre, mocno owocowe, zamiast bąbelek lub wina różowego na upalne dni. Natomiast, nie nadaje się do wieczornego, romantycznego sączenia, bo jest po prostu za lekkie. Jakby było tańsze pewnie dość często by u Nas gościło.

7ocena
05.11.2019
Opinia zweryfikowana

Oj, no właśnie nastawiłem się na bardzo dobre wino, bo Turnau, Kondrat, a ten zna się na winach i niestety rozczarowanie :( Wino jest nijakie, bez wyrazu, mocno owocowe, takie poprawne wino domowe, tylko. Kompletnie nie ta półka cenowa! Nie polecam, do picia, a co dopiero na prezent! :(

5ocena
16.05.2019
Opinia zweryfikowana

Pięć gwiazdek z to że to ojczyste wino. Wiem, że z tych szczepów można zrobić dobre wino. Tutaj wino bez konkretów. Cena mocno wygórowana.