Wino Rioja Bordon Reserva 603702

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Rioja Bordon Reserva w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Rioja Bordon Reserva 603702

Czerwone, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
90.99 zł

podstawowa

229 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Rioja Bordon Reserva

Wino Rioja Bordon Reserva powstało ze szczepów Tempranillo, Red Garnacha i Mazuelo. Dojrzewało przez 18 miesięcy w beczkach z amerykańskiego i francuskiego dębu. Charakteryzuje się wiśniowym kolorem z rubinowoczerwonymi odcieniami. W nosie odnajdziemy intensywny aromat dojrzałych czerwonych owoców, dżemu, tofii, czekolady, kakao, ziół i przypraw. W ustach wino owocowe, dobrze zbudowane i wyważone. Głęboki i długi finisz. Rioja Bordon Reserva zdobyło złoty medal w konkursie Mundus Vini oraz 90 pkt. przyznane przez Andreasa Larssona, który w roku 2007 został wybrany najlepszym Sommelierem na świecie.

16-18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
18 leżakowanie
Bodegas Franco Espanolas S.A. producent

Charakterystyka Rioja Bordon Reserva

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Rioja Bordon Reserva

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
03.05.2021

Bardzo delikatne, brakuje mi beczki, natomiast owoce są mocno wyczuwalne. W tej cenie są lesze wina.

8ocena
25.12.2020

W zapachu mocna beczka, w smaku zdecydowanie wytrawnie, owoce na dalszym planie. Wino złożone, niełatwe w odbiorze, do powolnej degustacji.