Wino Puklavec Seven Numbers 7. Single Vineyard Furmint 2018 603711

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Puklavec Seven Numbers 7. Single Vineyard Furmint 2018 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2018.

Wino Puklavec Seven Numbers 7. Single Vineyard Furmint 2018 603711

Białe, Wytrawne 2018 0,75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
89,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
35 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 1 głosów

opis wina

Wino Puklavec Seven Numbers 7. Single Vineyard Furmint charakteryzuje się zapachem białych kwiatów, świeżych ziół, limonki i cytryny. Na podniebieniu wyczuwalna kwasowość oraz delikatna ostrość. Doskonale sprawdzi się pite solo oraz w towarzystwie różnych dań. Warto wspomnieć o nagrodach: wyróżnienie na The Decanter World Wine Awards 2017 oraz srebrny medal według IWCS (International Wine & Spirits Competition). Słowenia może mało znana historycznie, natomiast produkująca jedne z najlepszych białych win w Europie, dzięki wyjątkowo dobrym warunkom klimatycznym. Domeną tego kraju są rodzinne firmy, którą łączą przy produkcji, tradycję z nowoczesnością.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Puklavec Family Wines producent

Charakterystyka wina

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Świeże gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Puklavec Seven Numbers 7. Single Vineyard Furmint

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
6ocena
28.07.2020

WIno poprawne, niestety nie zachwyciło. Spodziewałam się wielkiego wow, a dostałam zwyczajne wino, które szybko uległo zapomnieniu. Kupiłam jako ciekawostkę. Więcej nie wrócę. Solo nie polecam, sprawdzi się w letni upalny dzień do dań z makaronem.

Oferta dostępna po zalogowaniu