Wino Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot 2017 603707

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot 2017 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2017.

Wino Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot 2017 603707

Czerwone, Wytrawne 2017 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
45.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
804 sprzedanych butelek
6.93 średnia ocen: 14 głosów

Opis Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot

Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot ma intensywny aromat dojrzałych, ciemnych owoców, czekolady, czarnego pieprzu i przypraw. Wino jest pełne harmonii, z miękkimi gładkimi taninami oraz długim finiszem. Doskonale komponuje się z daniami mięsnymi oraz dojrzałymi serami.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Puklavec Family Wines producent

Charakterystyka Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot

Delikatnie smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Puklavec Estate Selection Cabernet Sauvignon Merlot

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
17.08.2022
Opinia zweryfikowana

Przyjemny owocowy zapach, na poczatku bardzo cierpkie w smaku, pikante, warto dac mu chwile aby sie napowietrzylo. Bardziej jako ciekawostka niz stala pozycja.

6ocena
09.08.2022
Opinia zweryfikowana

Byłam ciekawa tego wina. Na początku mnie rozczarowało i je odstawiliśmy. Na drugi dzień miało zupełnie inną jakość, dużo lepszy łagodniejszy smak. Warto wziąć pod uwagę czas, jakiego potrzebuje to wino, by nabrać wartości.

5ocena
21.04.2021
Opinia zweryfikowana

Przyjemny owocowy zapach, mocne taniny, w smaku borówki. Niestety okazało się jeszcze lekko gazowane i mocno pikantne.

8ocena
10.03.2021
Opinia zweryfikowana

Honest

8ocena
01.02.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo porządne wino z Macedonii w rozsądnej cenie. W nosie sporo truskawki, w smaku dużo gorzkiej czekolady, która daje temu winu długi finisz. To wino musi pooddychać, żeby nabrało pełnego wyrazu, wtedy zaczyna wabić i czarować.

7ocena
17.10.2020
Opinia zweryfikowana

Popieram opinię poprzednika, winu trzeba koniecznie dać poodychać. W winie obecne mocno wyczuwalne aromaty przypraw a w szczególności pieprzu. Po czasie dochodzą ciemne owoce, śliwki i przyjemna nuta czekoladowa.

7ocena
11.10.2020
Opinia zweryfikowana

Wino, które bezdyskusyjnie trzeba zdekantować. Po otwarciu butelki wydaje się surowe, kwasowe i nieprzystępne, aby po dwóch godzinach zmienić się diametralnie. Staje się miękkie, owocowe i czekoladowe. Fajna ciekawostka, także i dla mnie było to pierwsze wino z Macedonii (nie ze Słowenii, jak sugeruje opis).

8ocena
10.10.2020
Opinia zweryfikowana

Wbrew opisowi wino bardziej macedońskie niż słoweńskie (butelkowanie). Zapach bardzo intensywny, podobnie jak i barwa. W smaku dość długie, zróżnicowane, z wyczuwalną delikatną kwasowością, jednak nie dominującą owocowych akcentów. Chętnie wrócę.

7ocena
22.01.2020
Opinia zweryfikowana

Poprawne wino, a nawet dobre. Ma ładny kolor, aromat ulotny, za to ciekawy smak, owocowo-czekoladowo-korzenny. Przyjemny finisz, brak zbędnej kwasowości, broni się. Pierwsze wino ze Słowenii zakupione na Winezji i z chęcią spróbuje więcej. Warte spróbowania.