Wino Preslav Kadarka PDO Novo Selo 604297

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Preslav Kadarka PDO Novo Selo w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Preslav Kadarka PDO Novo Selo 604297

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
27.99 zł

podstawowa

1089 sprzedanych butelek
5.00 średnia ocen: 15 głosów

Opis Preslav Kadarka PDO Novo Selo

Wytrawne wino z Bułgarii, produkowane ze szczepu kadarka w krainie Niziny Naddunajskiej. Z kieliszka wydobywają się aromaty czereśni, malin, truskawek i ściółki leśnej. Delikatna, acz rześka struktura wina zaznacza swoją obecność na podniebieniu smukłą kwasowością i delikatną taniną. Wszystko to zwieńczone jest przyjemnym i dobrze zbalansowanym finiszem.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Horvath's Spezereyen producent

Charakterystyka Preslav Kadarka PDO Novo Selo

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Preslav Kadarka PDO Novo Selo

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
3ocena
06.01.2023
Opinia zweryfikowana

Średnie

4ocena
14.09.2022
Opinia zweryfikowana

Nic nadzwyczajnego. Takie pospolite

6ocena
14.01.2022
Opinia zweryfikowana

Podobno Bułgaria zaciągnęła u Polski kredyt i nie mając jak go spłacać ma przez wiele lat wysyłać w niskiej cenie Kadarke... niestety jaka cena taka i jakoś i smak jednak dawniej z opowieści rodziców był to jeden z bardziej znanych napojów alkoholowych kobiet, następnie zaczął go wypierać Carlo Rossi. Porównując do Amerykańskie producenta win to jest ten sam poziom nic niezwykłego.

12.12.2021
Opinia zweryfikowana

Dostałem tą kadarkę jako gratis do zamówienia - nie jestem fanem Kadarki - dlatego z ciekawością degustowałem to wino. Charakterystyczny posmak, lekkie wino i mało przyjemnym zapachu. Nie zakochałem się w kadarce dzięku tej butelce.

5ocena
04.12.2021
Opinia zweryfikowana

Pijalne, codzienne wino. W podstawowej cenie zdecydowanie za drogie. Przy okazjonalnych przecenach -30/-40 proc. akceptowalne i godne polecenia. Musi pooddychać z godzinę-półtorej, najlepiej w karafce. Kręgosłup ma wiotki i równowagi trochę mu brak, ale z jakiegoś powodu do niego wracam (i nie mam tu na myśli tylko ceny w promocji ;)

1ocena
13.11.2021
Opinia zweryfikowana

Po tej abominacji czułem się gorzej niż po dwóch tzw. ruskich szampanach. Smak - najgorszy jabol a do tego strasznie cierpki. Jedyne zalety to procenty (niedużo ale są) i fakt, że to "wino" nie szukało ze mnie ujścia przedwcześnie.

4ocena
24.10.2021
Opinia zweryfikowana

Da się wypić,ale po co;) Myśle,ze byłoby dobre na grzane wino.

8ocena
07.09.2021
Opinia zweryfikowana

Aktualna ocena 5,29 mocno zaniżona. Lekkie czerwone wino.

7ocena
01.09.2021
Opinia zweryfikowana

Dość ciężkie, z akcentami śliwkowymi. Na finishu czuć brzoskwinie.

5ocena
14.08.2021
Opinia zweryfikowana

Nie wybija się ponad budżetowe kadarki ze sklepów monopolowych. W smaku trochę jak domowy winiacz dziadka, susz owocowy, w ustach szorstkie i cierpkie.

15.06.2021
Opinia zweryfikowana

Nie oceniałem wina przy pierwszym zamówieniu, ponieważ miało wadę, posmak mysi. Myślałem, że trafiłem na taką butelkę, ale ta ma taką samą, więc cała partia musi być trefna.

6ocena
13.02.2021
Opinia zweryfikowana

Pierwsza kadarka w życiu. W sumie miłe zaskoczenie, bo kupiona dla żartu okazała się całkiem pijalnym winem. Smak bardzo charakterystyczny, przypomina wina produkowane metodami domowymi, mocno utlenione i lekkie.

9ocena
08.02.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wytrawne wino. Zdecydowanie musi pooddychać przynajmniej godzinę. Jest dosyć ciężkie, ale na mroźne wieczory w sam raz.