Wino Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco 1.00 l 601319

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco 1.00 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco 1.00 l 601319

Białe, Słodkie 1.00 L korek
Szczep
Wzmacniane Kategoria
72.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1213 sprzedanych butelek
8.86 średnia ocen: 7 głosów
80 ocena sommeliera

Opis Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco

Białe słodkie wino mszalne. W smaku wino pełne i niezwykle miękkie z wyraźnie zaznaczoną słodyczą. Propozycja włoskiego wina od producenta Carlo Pellegrino, uważanego za absolutnego lidera w dziedzinie produkcji win Marsala, jednych z najbardziej znanych, słodkich win na świecie.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Carlo Pellegrino & C. S.P.A. producent

Charakterystyka Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Pellegrino Vino per La S. Messa Liquoroso Bianco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
11.08.2023
Opinia zweryfikowana

Świetne, delikatne, słodkie, rewelacja! Polecam na wieczorne spotkania z przyjaciółmi. Z pewnością kupię ponownie!

10ocena
20.05.2021
Opinia zweryfikowana

Białe słodkie, wyśmienite, alkohol prawie nie wyczuwalny. Zdecydowanie lżejsze od czerwonego Pellegrino.

8ocena
07.02.2021
Opinia zweryfikowana

Zaskaująco dobre ,alkohol nie gryzie a jest przykryty smakiem owoców ,bardzo ciekawe ,wina likierowe generalnie mają ciekawy i zaskakujący smak ,mogę je śmiało polecić

10ocena
11.10.2019
Opinia zweryfikowana

NAJLEPSZE!!! Cudownie i delikatnie słodkie... idealne jako deser sam w sobie lub też dodatek do serów czy też innych wykwintnych przekąsek... Zdecydowanie lider wśród najlepszych!

10ocena
11.10.2019
Opinia zweryfikowana

Wspaniałe sycylijskie wino, najlepsze jakie piłam!!! W smaku przyjemnie słodkie, ale nie mdłe! Przypadło do gustu również osobom, które nie są zwolennikami słodkich win... Po schłodzeniu doskonałe na letnie upały, lecz nie tylko... Idealne na długie jesienne wieczory... a w połączeniu z serami pleśniowymi czy też salami w pomidorach DOSKONAŁE!!! w mojej ocenie 10/10

14.08.2018
Opinia zweryfikowana

Dla mnie jedno z najbardziej rozpoznawanych słodkich win z Sycylii Pellegrino , nie tylko nadające się do mszy ale i degustacji po schodzeniu w upalne dni jak w br. Szczerze polecam sprawdziłem osobiście i nie jedno krotnie. Poznałem to wino jak i wytwórnie Pellegrino podczas zwiedzania Sycylii dwa lata temu.