Wino Passo di Vincenzo Bianco 605020

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Passo di Vincenzo Bianco w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Passo di Vincenzo Bianco 605020

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
32.99 zł

podstawowa

648 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 6 głosów

Opis Passo di Vincenzo Bianco

Białe wino wytrawne pochodzące z Włoch, prezentujące orzeźwiający i uniwersalny styl wina odpowiadający potrzebom codziennych chwil.

W kieliszku wino emanuje aromatami cytrusów i owoców sadowych, urzekając gładkim smakiem na podniebieniu, pełnym rześkiego charakteru płynącego z żywej, chrupkiej kwasowości. Ekspresyjny, acz uniwersalny charakter wina czyni to dobrym wyborem dla każdego.

Passo di Vincenzo Bianco wpasuje się obok talerza z rybą grającą rolę główną, ale także przy delikatnych przekąskach i sałatkach.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Contri Spumanti S.P.A. producent

Charakterystyka Passo di Vincenzo Bianco

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Passo di Vincenzo Bianco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.01.2024
Opinia zweryfikowana

Bardzo sympatyczne wino, podawać mocno schłodzone, na wigilijnym stole doskonale pasowało do karpia :)

9ocena
03.01.2024
Opinia zweryfikowana

Wyjątkowo dobre wino do ryby. Gdy pstrąg wszedł na stół to dane wino było idealnym uzupełnieniem danego wieczoru

29.12.2023
Opinia zweryfikowana

Wyborne wino, niska kwasowość, bardzo dobre i lekkie do picia, nie przytłacza nawet przy lekkim podniesieniu temperatury. Uniwersalne, dobrze smakuje solo i do lekkich posiłków/przekąsek. Polecam.

9ocena
05.12.2023
Opinia zweryfikowana

Białe, wytrawne - ale jednocześnie dość delikatne bez kwaśnego posmaku. Zdecydowanie posmakowało - na tyle, że kupione ponownie, a także dla porównania czerwona wersja. W smaku też uniwersalne, próbowało 6 osób i wszyscy pozytywnie.

16.06.2023
Opinia zweryfikowana

Cena/jakość 10p-tów, zero kwasowości, schłodzone najlepsze na lato, moje odkrycie tego lata.

10ocena
23.04.2023
Opinia zweryfikowana

Moje odkrycie tego roku, wyborne wino, niska kwasowość, bardzo dobrze się pije, nie przytłacza, nawet jak się trochę ogrzeje. Bardzo uniwersalne, smakuje solo i do posiłki. Polecam