Nowość
Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 604867

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino MT Tabor Chardonnay Galilee w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 604867

Białe, Wytrawne 0,75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
85,99 zł podstawowa
24 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 1 głosów

opis wina

MT Tabor Chardonnay Galilee to izraelskie wino białe produkowane w regionie Galilei. Powstaje w 100% z gron Chardonnay, a charakter wina skupia się na uwydatnieniu świeżości i owocowego charakteru wina.

To wino o niezwkle przyjemnym i owocowym usposobieniu - odnajdziemy tu zielona jabłka, cytrusy i morele. Na podniebieniu zaznaczona struktura ze zwiewną lekkością balansuje pomiędzy orzeźwiającą kwasowością i nutą mineralności. Finisz jest soczysty i utrzymuje się w ustach.

MT Tabor Chardonnay Galilee idealnie sprawdzi się w towarzystwie przekąsek, jak i dań opartych na sałatkach i rybach. Mineralny akcent sprawia, że to dobry kompan przy owocach morza, a owocowy łagodny charakter zachęca także do zabierania tego wina na niezobowiązującą degustację do znajomych.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Mt Tabor producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: MT Tabor Chardonnay Galilee

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom

Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 2019 – piękna Galilea zachwyca nas uroczym 100% Chardonnay. Już od pierwszego łyku wino nas czaruje swoją beczkowo – maślaną nutą. Nos pokrywa się w ustach dzięki temu jest pełne, oleiste z zielonymi refleksami. Czuć zdecydowanie owoce tropikalne, ale tuż za nimi przebija się wyraźna nuta dojrzałych jabłek z odrobiną limonki. Jestem Zachwycona! Gorąco polecam do grillowanych ryb i sałatkowych wariacji.