Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 604867

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino MT Tabor Chardonnay Galilee w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 604867

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
85.99 zł

podstawowa

24 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis MT Tabor Chardonnay Galilee

MT Tabor Chardonnay Galilee to izraelskie wino białe produkowane w regionie Galilei. Powstaje w 100% z gron Chardonnay, a charakter wina skupia się na uwydatnieniu świeżości i owocowego charakteru wina.

To wino o niezwkle przyjemnym i owocowym usposobieniu - odnajdziemy tu zielona jabłka, cytrusy i morele. Na podniebieniu zaznaczona struktura ze zwiewną lekkością balansuje pomiędzy orzeźwiającą kwasowością i nutą mineralności. Finisz jest soczysty i utrzymuje się w ustach.

MT Tabor Chardonnay Galilee idealnie sprawdzi się w towarzystwie przekąsek, jak i dań opartych na sałatkach i rybach. Mineralny akcent sprawia, że to dobry kompan przy owocach morza, a owocowy łagodny charakter zachęca także do zabierania tego wina na niezobowiązującą degustację do znajomych.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Mt Tabor producent

Charakterystyka MT Tabor Chardonnay Galilee

Delikatnie smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: MT Tabor Chardonnay Galilee

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
30.08.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo ciekawa Izraelska propozycja inne wino od Europejskich... bardziej delikatne w swojej wytrawności. Bardzo ciekawa butelka. Wino wysoce pijalne.

Wino MT Tabor Chardonnay Galilee 2019 – piękna Galilea zachwyca nas uroczym 100% Chardonnay. Już od pierwszego łyku wino nas czaruje swoją beczkowo – maślaną nutą. Nos pokrywa się w ustach dzięki temu jest pełne, oleiste z zielonymi refleksami. Czuć zdecydowanie owoce tropikalne, ale tuż za nimi przebija się wyraźna nuta dojrzałych jabłek z odrobiną limonki. Jestem Zachwycona! Gorąco polecam do grillowanych ryb i sałatkowych wariacji.