Wino Mountain View Chenin Blanc Reserve 603228

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Mountain View Chenin Blanc Reserve w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Mountain View Chenin Blanc Reserve 603228

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
44.99 zł

podstawowa

305 sprzedanych butelek
6.33 średnia ocen: 3 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Mountain View Chenin Blanc Reserve

Mountain View Chenin Blanc Reserve to białe, wytrawne wino z Wester Cape, z RPA. Wyprodukowane ze szczepu Chenin Blanc, zachwyca wyraźnym aromatem cytrusów, mandarynek i papai. Na podniebieniu jest bogate, z przyjemnym miękkim posmakiem. Winogrona dojrzewały w bardzo słonecznym rejonie, dzięki czemu wino jest ciepłe, pełne słońca, dojrzałe. Wino urzeka także nutami agrestu, marakui, zielonych jabłek. Mountain View prezentuje świetne, nowoświatowe wino z bardzo stonowaną kwasowością oraz charakterystycznym, mocnym owocowym charakterem.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
L'avenir producent

Charakterystyka Mountain View Chenin Blanc Reserve

Brzytwa smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Mountain View Chenin Blanc Reserve

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 29.04.2021

Dla mnie wino na mocną 8. Typowe dla Chenin Blanc aromaty cytrusów, ananasa, brzoskwinii, owoców tropikalnych. W ustach kremowe, aksamitne, kwasowość zrównoważona słodyczą dojrzałych w słońcu owoców. Może i jest delikatna goryczka i cierpkość na języku, ale nadaje fajnego zadziornego akcentu, dla mnie na plus. Warte wypróbowania, ja czuję się zachęcona do ponownego zakupu.

3ocena
30.05.2020
Opinia zweryfikowana

Niestety, kompletnie nie przyladło mi do gustu. Cierpkie z wyraźnie wyczuwalną alkoholową nutą. Nie polecam.

8ocena
15.12.2019
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyzwoite wino w dobrej cenie.