Wino Michel Angelo Spumante Sweet 604652

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Michel Angelo Spumante Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Michel Angelo Spumante Sweet 604652

Białe, Słodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
16.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
388 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Michel Angelo Spumante Sweet

Michel Angelo Spumante Sweet to słodkie wino musujące pochodzące ze słynnego reionu winiarskiego Włoch, z Veneto. Urzeka swoim lekkim, niezobowiązującym charakterem pełnym słodkich nut owocowych i jednocześnie orzeźwiającymi, muskającymi podniebienie bąbelkami. Harmonia pomiędzy rześkimi i eleganckimi doznaniami pozwala cieszyć się winem podczas wszelkich okazji.

Michel Angelo Spumante Sweet doskonale sprawdzi się zarówno podczas niezobowiązujących spotkań, jak również jako towarzysz przekąsek i deserów. Pełnię swoich walorów uwalnia po schłodzeniu do około 6 stopni.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Michel Angelo Spumante Sweet

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Michel Angelo Spumante Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
03.01.2024
Opinia zweryfikowana

Na małe uroczystości jest idealne. Polecam na toast.

8ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Słodki musiak od Michel Angelo z Veneto. Próbowałam zarówno to wino, jak też propozycję półsłodką od tego producenta i obie degustacje były dla mnie bardzo przyjemne. W przypadku słodkiego wina nadal jest lekko i orzeźwiająco, nie trzeba obawiać się przytłoczenia słodyczą. Bąbelki są delikatne i fajnie rozpływające się. Myślę, że dużo zyskuje po lekkich schłodzeniu.