Wino Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose 604654

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose 604654

Różowe, Półsłodkie 0.75 L korek
Musujące Kategoria
16.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
729 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose

Michel Angelo Semi-Sweet Rose, czyli półsłodkie wino różowe w stylu musującym, powstające w regionie Veneto ulokowanym na północy Włoch. Charakteryzuje się elegancją i lekkością, uzupełnianą przez słodkie smaki nut owocowych. Orzeźwiający, a jednocześnie przyjemnie słodki charakter wina idealnie wpasowuje się w wiele uniwersalnych okazji.

Michel Angelo Semi-Sweet Rose sprawdzi się przy talerzu przekąsek, obok deseru, ale również podczas niezobowiązującej degustacji jako aperitiv. Uniwersalny charakter sprawia, iż to dobry wybór na spotkanie ze znajomymi.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Michel Angelo Spumante Semi-Sweet Rose

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
20.06.2023
Opinia zweryfikowana

Kupione głównie ze względu na butelkę, ktora ładnie wygląda, jest inna niż pozostałe. Ale jak się okazało, w smaku również bardzo dobre. Delikatne, półsłodkie, orzezwiajqce, lekkie. Polecam

8ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Typowo kobieca butelka, różowa zawartość i ozdobna butelka. Zawartość mi jako kobiecie również bardzo odpowiada, jest przyjemnie i delikatnie, mocno owocowo. Słodycz nie jest przytłaczająca. Na babskie spotkanie przy winko na pewno się sprawdzi :)