Wino Michel Angelo Rosso Classico 0.75 l 604656

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Michel Angelo Rosso Classico 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Michel Angelo Rosso Classico 0.75 l 604656

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
15.99 zł

podstawowa

81 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Michel Angelo Rosso Classico

Michel Angelo Rosso Classico to półsłodkie wino czerwone pochodzące z północy Włoch, z cenionego regionu Veneto. Na podniebieniu prezentuje soczyste aromaty czerwonych owoców harmonizowane słodkimi, przyjemnymi akcentami. Łagodny finisz i charakter tego wina sprawia, iż sprawdzi sie ono w kazdej sytuacji.

Michel Angelo Rosso Classico czuje się doskonale podczas niezobowiązującej degustacji z przyjaciółmi, jak również w towarzystwie ulubionych deserów i lekkich przekąsek. Z racji na wyrazisty, acz jednocześnie delikatny charakter sprawdzi się również na spotkaniach o charakterze imprezowym.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Michel Angelo Rosso Classico

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Michel Angelo Rosso Classico

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.