Wino Marchais Sauvignon Blanc 603628

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Marchais Sauvignon Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Marchais Sauvignon Blanc 603628

Białe, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

586 sprzedanych butelek
6.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Marchais Sauvignon Blanc

Marchais Sauvignon Blanc to wytrawne, białe wino wyprodukowane ze szczepu Sauvignon Blanc. To jasnożółte wino jest wyjątkowo lekkie i świeże, z nutami agrestu, cytrusów i owoców tropikalnych. W nosie to francuskie wino z doliny Loary ujmuje nutami kwiatów czarnego bzu i trawy. Na podniebieniu wino jest zrównoważone, harmonijne, z wyraźną kwasowością. Wino jest pełne orzeźwienia i elegancji. Doskonale sprawdzi się w towarzystwie owoców morza, sałatek i białych mięs.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
0 leżakowanie
Denis Marchais producent

Charakterystyka Marchais Sauvignon Blanc

Rześko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Marchais Sauvignon Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
09.12.2021
Opinia zweryfikowana

Super wino...

6ocena
08.09.2020
Opinia zweryfikowana

Po wlaniu w kielich potrzeby i ochoty, musujące bąbelki i lekkość młodego wina. Pierwszy łyk pozbawia złudzeń. W tle "Celina" taty Kazika. Cóż, dżin nie sauvignon, krew nie woda. Młody francuz po drugim kieliszku broni honoru. Jak zawsze, choć surowy jest niczym serwisant gilotyny z Bastylii. 6/10

6ocena
Opinia zweryfikowana

Mocno neutralne, a nie koloryzując można powiedzieć nawet nieco kamienne wino. Na pierwszym planie wyraźne aromaty agrestu, zielonego melona i białych warzyw. Koleżanka stwierdziła, że ono jest półsłodkie. A jest naprawdę bardzo wytrawne. I kto więcej wypił?

6ocena
14.06.2020
Opinia zweryfikowana

Mocno wyczuwalne nuty kwiatowe, doskonałe do posiłku dzięki swojej neutralności