Wino Luzón Roble 0,75 l 603391

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luzón Roble 0,75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luzón Roble 0,75 l 603391

Czerwone, Wytrawne 2018 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
49,99 zł podstawowa
dostępność: Wysoka
538 sprzedanych butelek
8,67 średnia ocen: 3 głosów

opis wina

Finca Luzon Roble to czerwone, wytrawne wino ze szczepu Monastrell. Wino dojrzewało 4 miesiące w amerykańskich i francuskich beczkach. To hiszpańskie wino urzeka bukietem czerwonych, dojrzałych owoców oraz delikatnymi akcentami beczki. Na podniebieniu jest świeże, lżejsze, z mnóstwem czerwonych owoców i słodkich przypraw. Krótki czas w beczce gwarantuje, że wino jest harmonijne - ciągle żywe, jednak lekko zaokrąglone dzięki dojrzewaniu w dębie. Doskonale pasować będzie do dań takich jak gulasz, polędwica wołowa czy pieczony kurczak.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
4 leżakowanie
Bodegas Luzón producent

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom

Uwielbiam Fincę! Moi sąsiedzi również. Za co? Przede wszystkim za ten oszałamiający "pojemny" smak, w którym przenikają się owoce, beczka, delikatne zioła.

9ocena
19.07.2018

Absolutnie zgadzam się z Krakusem. To wino to spore zaskoczenie i super odkrycie. Nos bardzo przyjemny, nieoczywisty, ciepły, delikatnie owocowy i słodki. W smaku pełne, ciepłe, intensywne. Czuję trochę owoców, czereśni od pestki, ale i odrobinę pikantnych akcentów. Finisz mega długi i ciekawy. Teraz, po kilku intensywnych łykach, czuję lekkie migdały, ciekawy jestem czy mam rację. Lubię takie nieoczywistości w winie! Uwielbiam. Dawno już nie dałem dziewiątki, a to wino zasługuje na dziewiątkę w pełni.

8ocena
12.06.2018

Bardzo przyjemne wino, duże zaskoczenie na plus :) Wino jest dobrze zbalansowne, ma małą kwasowość. w smaku dominują przyprawy i beczka. Fajny i długi finisz, wino jest przyjemnie orzeźwiające. Warto spróbować, warto kupić.