Wino Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza 0.50 l 604981

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza 0.50 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza 0.50 l 604981

Białe, Słodkie 0.50 L korek
Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

17 sprzedanych butelek
9.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza

Słodkie wino pochodzące z argentyńskiego regionu Mendoza, produkowane w 100% ze szczepu Gewurztraminer. Grona zbierane są z krzewów liczących sobie około 30 lat, co pozwala na uprawę owoców o odpowiedniej koncentracji smaku. Charakteru wina w butelce dogląda winemaker, Pablo Cuneo.

Charakterystyka wina Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles

Intensywny, żółty kolor ze złotymi refleksami emanuje z kieliszka i zapowiada głębokie doznania degustacyjne. Intensywne aromaty przynoszą na myśl owocowy syrop z dojrzałymi owocami tropikalnymi i nutą świeżego cytrusa, a także odrobiną białych kwiatów w tle. Jedwabne i ekspresyjne w ustach, doskonale zbalansowana słodycz przełamana świeżymi akcentami pozostawia długi i intensywny finisz z odrobiną pikantności.

Parowanie z posiłkiem

Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles to idealne wino do parowania z deserami – zwłaszcza szarlotką, owocami w syropie lub z bitą śmietaną, a także do deski dojrzałych serów i owoców. Z racji na poziom słodyczy w winie, potencjał dojrzewania tego wina sięga aż 7 lat.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Luigi Bosca Gewurztraminer Granos Nobles Mendoza

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.