Wino Luigi Bosca De Sangre 603518

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Luigi Bosca De Sangre w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Luigi Bosca De Sangre 603518

Czerwone, Wytrawne 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
111,00 zł podstawowa
364 sprzedanych butelek
9.33 średnia ocen: 3 głosów
4 nagrody winiarskie

opis wina

Luigi Bosca De Sangre to wyjątkowe, czerwone wino z Argentyny o pięknej, rubinowo-czerwonej barwie i odcieniach granatu. To wytrawne wino z regionu Mendoza ma bardzo intensywny i złożony bukiet. Wyczuwalne są w nim słodkie przyprawy, maliny i jagody, fiołki, kakao i kawa, nuty eukaliptusa oraz biały pieprz. Na podniebieniu wyczuć można nuty tostowe i czarne owoce. Wino jest soczyste, pełne wyrazistych tanin. Wino powstało z trzech szczepów: Cabernet Sauvignon, Syrah i Merlot, które oddzielnie, przez 12 miesięcy dojrzewały w beczkach francuskich (90%) oraz amerykańskich (10%), by następnie jeszcze przez rok leżakować w butelce przed wprowadzeniem do sprzedaży. Wino ma 10 letni potencjał do starzenia. Luigi Bosca De Sangre zostało wyróżnione w wielu rankingach.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
12 leżakowanie
Bodegas Luigi Bosca producent

Charakterystyka wina

Milutko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Luigi Bosca De Sangre

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
22.11.2021

Bardzo przyjemne wino. Dużo ciemnego owocu - ale nie za dużo, niezła budowa, dobry balans i doskonale wkomponowana beczka. Czekam na dostawę i kupuję więcej butelek.

10ocena
31.03.2021

Genialne ! Intensywne, wino z pazurem . Dużo ciemnego owocu, kawy, gorzkiej czekolady. Absolutny TOP , warte każdej wydanej złotówki.