Wino Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc 600422

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc 600422

Spokojne Kategoria
AOC Cotes du Rhone Apelacja
49.99 zł

podstawowa

77 sprzedanych butelek
8.43 średnia ocen: 7 głosów
83 ocena sommeliera

Opis Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc

“Parallele 45" Blanc jest klasyczną mieszanką szczepów, typowych dla Doliny Rodanu - Grenache Blanc, Marsanne, Viognier i Bourboulenc. Sprawdzi się jako wino na każdą okazję. Uderza soczystością, świeżością. Dobrze zbalansowane i z owocowym finiszem. To białe wino francuskie wyróżna bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

8-10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Paul Jaboulet Aine Vins De La Vallee Du Rhone producent

Charakterystyka Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc

Delikatnie smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Jaboulet Parallele 45 Cotes Du Rhone A.O.C. Blanc

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
Opinia zweryfikowana

Nie przepadam za białym winem, a to jest po prostu świetne. wyczuwalny posmak grejpfruta, smakuje rewelacyjne. Ubolewam, że już niedostępne.

8ocena
24.11.2014

Całkiem dobre. Intensywne w zapachu, aromaty kwiatowe i cytrusowe przede wszystkim, ale gdzieś tam ukrywa się cien mineralności, który w smaku się przekłada na pewną słoność, obok dużej świeżości i dość dużej kwasowości. 50 zł?Słabo. Za to w cenie 37,40 zł zdecydowanie lepiej.

8ocena
22.09.2013

Zastosowanie takiej mieszanki szczepów musiało dać naprawdę dobry wynik. Bukiet bardzo interesujący, trochę maślany i trawiasty ale przy tym świeży i cytrusowy. W smaku idealnie zbalansowane jeśli chodzić o kwasowość, lekko owocowe, jakby nieco przypalone i ziemiste, długo pozostaje w ustach, a przy tym bardzo soczyste. Jedno z lepszych białych win jakie piłem, szczerze polecam!

To jest po prostu świetne wino. Jedno z tych, których podanie do stołu przysporzy chwały gospodarzowi/gospodyni. Jest świetnie wyważone, nie poraża owocowością, nie zniechęca mocno "łodygowym" smakiem. Godne i szlachetne, przekona każdego. Pewniak.

8ocena
09.02.2012

Super wino z mocnym aromatem cytrusów,mocno soczyste,fajne wino na gorące letnie orzeżwienie.