Wino Hibernal Winnica Turnau 603593

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Hibernal Winnica Turnau w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Hibernal Winnica Turnau 603593

Białe, Półwytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
110.00 zł

podstawowa

428 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Hibernal Winnica Turnau

Hibernal z Winnicy Turnau to piękne, półsłodkie, deserowe wino z polskich upraw. To polskie wino w barwie jest jasnożółte, czyste, zachęcające. Wino powstało ze szczepu hibernal będącego krzyżówką rieslinga i chancellora. Aromat tego białego wina jest owocowo-ziołowy. Wyczuwalne są owoce cytrusowe, białe kwiaty, zioła. Podniebienie wina jest doskonałe - słodycz idealnie komponuje się z rześkością i kwasowością. Wyczuwalne smaki współgrają z tym, co czuć w nosie. Dodatkowo wino urzeka słodyczą charakterystyczną dla późnodojrzewających, słodkich winogron. To białe, półsłodkie wino jest intensywne, zaskakujące, eleganckie - doskonale sprawdzi się na prezent, dla poszukujących ciekawostek oraz lubiących wysokiej jakości półsłodkie wina.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Winnica Baniewice Sp.z o.o. Sp.k. producent

Charakterystyka Hibernal Winnica Turnau

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Hibernal Winnica Turnau

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
17.11.2019
Opinia zweryfikowana

Chyba najlepsze wino od Turnaua. Półsłodkie, ale jak półwytrawne. Nie zamula, lekkie. Ma posmak egoztycznych owoców :)

9ocena
06.06.2019

To pyszne, pełne, a jednocześnie rześkie wino, które od rocznika 2017 jest winem półwytrawnym, w odróżnieniu od poprzednich roczników, które były półsłodkie. To polskie wino o barwie jasnożółtej, czystej oraz zachęcającej. Wino powstało ze szczepu hibernal będącego krzyżówką rieslinga i chancellora. Aromat tego białego wina jest owocowo-ziołowy. Wyczuwalne są owoce cytrusowe, białe kwiaty, zioła. Podniebienie wina jest doskonałe - słodycz idealnie komponuje się z rześkością i kwasowością. Wyczuwalne smaki współgrają z tym, co czuć w nosie. To białe wino jest intensywne, zaskakujące i eleganckie - idealnie będzie współgrało z rybami czy też ostrymi, pikantnymi daniami.