Wino Hardys Nottage Hill Shiraz 601082

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Hardys Nottage Hill Shiraz w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Hardys Nottage Hill Shiraz 601082

Czerwone, Wytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
39.99 zł

podstawowa

614 sprzedanych butelek
8.23 średnia ocen: 11 głosów
86 ocena sommeliera

Opis Hardys Nottage Hill Shiraz

Hottage Hill to czerwone wino australijskie, które powstało ze szczepu Shiraz. Intensywne, z pikantnymi owocami, całkiem złożone z delikatnie zaznaczoną beczką. Taniny są miękkie, a końcówka zdecydowana i długa.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Estd Hardys producent

Charakterystyka Hardys Nottage Hill Shiraz

Rześko smak
Owoce z beczką aromat
Gładkie gładkość
Dobrze zbudowane budowa

Oceny użytkowników o: Hardys Nottage Hill Shiraz

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8.5ocena
25.10.2016

Odpowiednio ciężkie, oleiste, a mimo to soczyście owocowe. Przepyszne!

7.5ocena
24.06.2014

Soczyste i pewne wino! Mocno owocowe, pełne nut przypraw, tytoniu, dymu oraz beczki. Kwasowość po prostu idealna! Do tego takie lekkie w odbiorze. Bardzo smaczne.

7.5ocena
14.06.2014

Oleiste, ciemnoczerwone wino, które jest bardzo aromatyczne, zwłaszcza wyczuwalne wiśnie i dębowe nuty. W smaku jest wyraziste i mocne. Ja jestem fanem lżejszych win, poza tym piłem kilka Shirazów z Australii, które zasmakowały mi bardziej, ale tym którzy lubią duży ciężar wina mogę polecić to wino. Ode mnie 7,5/10.

10ocena

Sziraz jest prawie zawsze niezawodny. Można pić w ciemno. No może lepiej przy świecach i jagnięcinie w śliwkach.

Lubię szczep syrah, czy jak mawiają Australijczycy - shiraz. Lubię go za aromat dymu i suszonych owoców. Uwielbiam też, gdy wino jest gęste i aromatyczne, oblekające język i podniebienie niczym olej. To wino właśnie takie jest. Jego aromat wprost odurza. Wymarzone wino na jesień. Piłem je w towarzystwie kobiet. Kiedy je pytałem- jakie wina lubią, odpowiadały że półwytrawne. Ale przy tym winie uśmiechały się i rozkwitały. Zaś świat za oknem stawał się coraz piękniejszy.

8.5ocena
27.05.2013

Bardzo mi miło, że zamieszczę pierwszą opinię i będzie to opinia bardzo dobra. Bo takie jest to wino. Po pierwsze jest bardzo ciężkie i esencjonalne, a to w czerwonym winie bardzo lubię. Po drugie ma bardzo fajne, słodkawe posmaki w tle. Po trzecie, jak to Shiraz, ma pikantną końcówkę, która w połączeniu z ciężarem tego wina powoduje, że jest to wino bardzo konkretne. Bardzo mi przypadło do gustu. 8,5/10.