Wino Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal 600574

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal 600574

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
205.00 zł

podstawowa

34 sprzedanych butelek
9.50 średnia ocen: 2 głosów
90 ocena sommeliera

Opis Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal

Bründlmayer Alte Reben Grüner Veltliner jest wyjątkowym winem austriackim. Niebywała koncentracja aromatyczna - smak chrupki i rześki, ze świetną kwasowością, dzięki której będzie mogło dojrzewać jeszcze przez lata. Piękna harmonia aromatów cytrusowych z jabłkami i morelami. Wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju.

10-12°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Nie leżakowanie
Weingut Brundlmayer producent

Charakterystyka Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal

Brzytwa smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Grüner Veltliner Alte Reben Kamptal

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.08.2022

Standardowo Gruner kojarzy się z niezobowiązującym popijaniem na balkonie w lato. Ale nawet dla tego szczepu można podnieść poprzeczkę, nadać mu elegancji, dojrzałości i głębi. I tak jest w tym wypadku, po tej butelce szacunek do potencjału Grunera Veltlinera skacze drastycznie w górę!