Wino Graham's Six Grapes River Quintas Port 0.75 l 602774

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Graham's Six Grapes River Quintas Port 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Graham's Six Grapes River Quintas Port 0.75 l 602774

Czerwone, Słodkie 0.75 L korek
Wzmacniane Kategoria
119.00 zł

podstawowa

30 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów
90 ocena sommeliera

Opis Graham's Six Grapes River Quintas Port

Graham's Six Grapes River Quintas Port to specjalna edycja od najlepszego producenta porto z doliny Douro. Linia Six Grapes to wina najwyższej jakości. Do produkcji tego porto użyto owoców ze starych, doskonałych krzewów winnic Graham's z północnego brzegu Douro. Kolor wina jest głęboki, mocny, z niebieskofioletowymi akcentami. W nosie wyczuwalne aromaty jeżyn i eukaliptusa. Na podniebieniu porto jest złożone, skoncentrowane, pełne owoców śliwki, lukrecji, czekolady przełamanych świeżością i dobrą, owocową kwasowością. Wino otrzymało 92 pkt w rankingu Wine Enthusiast.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
24 leżakowanie
GrahamS Port producent

Charakterystyka Graham's Six Grapes River Quintas Port

Słodkie jak miód smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Ciężkie budowa

Oceny użytkowników o: Graham's Six Grapes River Quintas Port

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.