Wino Fresco White Medium Sweet 604636

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fresco White Medium Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fresco White Medium Sweet 604636

Białe, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
533 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Fresco White Medium Sweet

Fresco White Semi Sweet to półsłodkie wino białe o delikatnym i owocowym charakterze. Bukiet aromatyczny składa się z nut gruszek, konfitury z jabłek czy owoców cytrusów z akcentami kwiatowymi. Na podniebieniu delikatna struktura wina równoważny się ze słodkimi nutami owoców przełamanymi odrobiną świeżości.

Fresco White Semi Sweet to wino, które jest idealnym wyborem na lato jako aperitiv, ale również poradzi sobie przy talerzu przekąsek, sałatki czy delikatnych deserów. Uniwersalny charakter zachęca również do zabrania ze sobą na spotkanie z przyjaciółmi.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fresco White Medium Sweet

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fresco White Medium Sweet

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
16.08.2023
Opinia zweryfikowana

Wino dobre na każdą okazję. Idealne po schłodzeniu w lecie, natomiast w chłodniejsze dni do spożycia w temperaturze pokojowej.

05.08.2023
Opinia zweryfikowana

Lekko słodkie, idealne na letnie wieczory.

29.12.2021
Opinia zweryfikowana

Gwiazdek nie przyznaję ;) Ciężko tu mówić o wymiarach, w których opisuje się wino. Słodki, dla mnie dość chemiczny napój z alkoholem. Można wypić w ramach powrotu do wspomnień.