Wino Fresco White Medium Dry 604637

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fresco White Medium Dry w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fresco White Medium Dry 604637

Białe, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1912 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Fresco White Medium Dry

Fresco Medium Dry to półwytrawne wino białe o orzeźwiającym i delikatnym smaku. Wśród aromatów dominują cytrusy i akcenty kwiatowe, na podniebieniu zaś lekka struktura uzupełniana jest przez rześki i przyjemny finisz. Uniwersalne smaki i charakter wina sprawiają, iż będzie ono odpowiednim wyborem na wiele okazji.

To idealne wino na lato, które sprawdzi się podczas spotkań z przyjaciółmi czy podczas pikniku. Swoje walory zaprezentuje również w towarzystwie przekąsek i sałatek, a także jako aperitiv.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fresco White Medium Dry

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fresco White Medium Dry

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
28.11.2021
Opinia zweryfikowana

Kupiłem to wino jako dodatek do smażonych krewetek i tu sprawdziło się świetnie, ale przy okazji spróbowałem i powiem szczerze, że nie spodziewałem się że będzie aż tak poprawne, może nawet więcej niż poprawne. Trzeba je dobrze schłodzić i dać mu odetchnąć, fajny smak cytrusów, lekkość, ma tylko 10% i orzeźwiające aromaty, faktycznie świetne na lato. Przy takiej cenie warto spróbować i mieć własne zdanie :)