Wino Fresco Red Medium Sweet 604638

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fresco Red Medium Sweet w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fresco Red Medium Sweet 604638

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
11.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
78 sprzedanych butelek
7.33 średnia ocen: 3 głosów

Opis Fresco Red Medium Sweet

Fresco Medium Sweet to czerwone, półsłodkie wino o rubinowym kolorze z fioletowymi refleksami. W bukiecie urzeka nutami owoców leśnych, czarnej porzeczki, malin, a także konfitury wiśniowej i przypraw. Na podniebieniu harmonijny smak z soczystą strukturą i bardzo dobrze wyczuwalną słodyczą. Uniwersalne wino dopasowane do wielu najróżniejszych okazji.
< br /> Fresco Medium Sweet sprawdzi się z deską serów i wędlin, ale także przy ulubionych deserach czekoladowych. Lekki i słodki smak wina doskonale pasuje do niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fresco Red Medium Sweet

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fresco Red Medium Sweet

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
07.01.2022

Nada się do hurtowej produkcji grzańca. Do picia solo nie zachęcam.

7ocena
21.10.2021

Bardzo dobre wino do przygotowania domowego grzanego (jeśli ktoś nie jest zwolennikiem gotowych mieszanek). Wiem, ze więcej osób doradzi przygotowanie go raczej z półwytrawnego, ale ten wybór pozwoli ograniczyć ilość dodawanego cukru. Za taką cenę sprawdza się naprawdę dobrze, jego smak nie zakłóca harmonii przypraw korzennych.