Wino Fresco Frizzante White 604630

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fresco Frizzante White w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fresco Frizzante White 604630

Białe, Półsłodkie 0.75 L zakrętka
Frizzante Kategoria
12.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
620 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Fresco Frizzante White

Półsłodkie wino białe powstające w stylu frizzante, czyli półmusującym. Fresco Frizzante to bardzo łagodne i zbalansowane wino o uniwersalnych i orzeźwiającym charakterze. Doskonale spisuje się podczas wszelkich okazji - zarówno podczas niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi, jak i w ogrodzie podczas letniego odpoczynku.

Fresco Frizzante idealnie sprawdzi się w towarzystwie delikatnych sałatek, przekąsek i dań opartych na kuchni śródziemnomorskiej. Swój pełen charakter ukazuje serwowane schłodzone.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fresco Frizzante White

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fresco Frizzante White

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
05.09.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo lekkie, orzeźwiające, idealne wino na letnie spotkania. Najlepiej schłodzić przed spożyciem. Dobry dodatek do deserów jak i sałatek