Wino Fresco Frizzante Fragola 0.25L 604635

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fresco Frizzante Fragola 0.25L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fresco Frizzante Fragola 0.25L 604635

Różowe, Słodkie 0.25 L zakrętka
Frizzante Kategoria
6.19 zł

podstawowa

dostępność: Niska
265 sprzedanych butelek
7.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Fresco Frizzante Fragola 0.25L

Fresco Frizzante Fragola, czyli półmusujące wino słodkie zaskakujące swoim esencjonalnym smakiem truskawki. W ustach wirują delikatne bąbelki wraz z orzeźwiającą strukturą i intensywnym aromatem owocowym, dzięki czemu doświadczenie pełne jest rześkich i słodkich przeżyć. To idealny wybór na ciepłe dni wśród przyjaciół, jak i na wieczorny relaks.

Fresco Frizzante Fragola to doskonały aperitif, ale również dodatek do najróżniejszych deserów. Podczas gorących dni idealnie sprawdzi się w szklance na lodzie czy klasycznie schłodzone w kieliszku, a nawet degustowane przez słomkę prosto z butelki!

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Fresco Frizzante Fragola 0.25L

Słodkie jak miód smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fresco Frizzante Fragola 0.25L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 02.06.2022

Niezobowiązujące wino z bąbelkami w tle. Fragola to fajny pomysł na letnie dni w towarzystwie bliskich.