Wino Fre Moscato 0.75 l 601324

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fre Moscato 0.75 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Fre Moscato 0.75 l 601324

Białe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
54.99 zł

podstawowa

649 sprzedanych butelek
7.75 średnia ocen: 4 głosów
78 ocena sommeliera

Opis Fre Moscato

Winogrona do tego wina dojrzewają w najlepszych kalifornijskich winnicach, gdzie ciepłe, nasłonecznione doliny zapewniają soczyste, pełne aromatów owoce, co jest niezwykle ważne dla tego szczepu: Moscato. Teraz tą słodyczą oraz owocowymi aromatami możemy cieszyć się także w wersji bezalkoholowej. W nosie płatki róż oraz brzoskwinie, na podniebieniu kremowa gładkość i utrzymujący się finisz z ananasowymi i cytrusowymi nutami. Sprawdźcie sami.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Sutter Home Winery producent

Charakterystyka Fre Moscato

Milutko smak
Owoce aromat
Gotowe gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Fre Moscato

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
9ocena
20.12.2021

Bardzo mi smakowało. Ciekawe, owocowe, a lekkie bąbelki dodawały tego "czegoś".

5ocena
08.04.2021

"Wino" przyjemne, chociaż za bardzo wyczuwalny jest jakby sok winogronowy. Jest też dosyć krótkie. Jeśli ktoś nie może pić zwykłego wina albo chce posmakować jakichś nowości to warto. Osobiście do niego nie wrócę.

8ocena
13.08.2020

Landrynkowy zapach i smak - słodkawy i kwaskowaty. Bardzo delikatnie musujące. Nie pozostawia posmaku w ustach, przez co bardzo lekkie. Idealne dla kogoś, kto ma ochotę na wino, ale nie chce lub nie może pić alkoholu.