Wino Fiuza Touriga Nacional 2016 601754

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Fiuza Touriga Nacional 2016 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2016.

Wino Fiuza Touriga Nacional 2016 601754

Czerwone, Wytrawne 2016 0,75 L korek
Spokojne Kategoria
47,99 zł podstawowa
dostępność: Niska
597 sprzedanych butelek
8,11 średnia ocen: 9 głosów
83 ocena sommeliera
2 nagrody winiarskie

opis wina

Portugalskie, czerwone, wytrawne wino z doskonałego regionu Tejo. W kolorze wino prezentuje głęboką czerwień z ciemniejszym centrum. W nosie wyczuwalne są nuty śliwek i czekolady, przełamane akcentami kawy. Na podniebieniu wino jest gładkie z bardzo dobrą kwasowością. Finisz jest elegancki i długi. To czerwone wino zostało wyprodukowane z lokalnego szczepu Touriga Nacional i stanowi obowiązkową pozycję podczas degustacji.

16°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
6 leżakowanie
Fiuza & Bright producent

Charakterystyka wina

Delikatnie smak
Owoce z beczką aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
26.04.2018

Delikatne portugalskie wino, które warto spróbować!

8ocena
13.03.2018

Miałem okazję skosztować paru win ze stajni "Fiuza & Bright" i muszę przyznać że są to wina co najmniej przyzwoite -z czym zgodziły się moje kubki smakowe. Fakt że mam sentyment do win z Portugalii, bo głównie od nich -kilkanaście lat temu- zaczęła się moja przygoda z winami. W tym wypadku moja opinia to bardziej "dodatek uznaniowy" bo omawiany trunek sam się obroni. Aromaty czerwonych owoców w połączeniu z ciastem czekoladowym, jedwabiste taniny i wyraźny finisz -to tak z grubsza. Wytrawny smakołyk o pięknym kolorze. Portugalia mnie nie zawiodła.

8ocena
08.10.2016

Bardzo ciekawe wino, nie przepadam za winami z Portugalii, ale to warto spróbować. Ma piękny kolor, przyjemny zapach i ciekawy aromat, faktycznie czuć w nim owoce i czekoladę, kawy nie wyczułem ;)