Wino Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento 604360

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento 604360

Różowe, Wytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
Trento DOC Apelacja
249.00 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
71 sprzedanych butelek
10.00 średnia ocen: 1 głosów

Opis Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento

Prestiżowe, różowe wino musujące powstające we włoskiej apelacji Trento DOC w wyniku kupażu dwóch szlachetnych szczepów winorośli właściwej – w 60% Pinot Noir oraz w 40% Chardonnay, zbieranych ręcznie na przełomie sierpnia i września. Dojrzewanie przez 20 miesięcy na lokalnych drożdżach sprawia, iż wino staje się niezwykle finezyjne i eleganckie, nos traktując przyjemnymi nutami porzeczki, poziomki oraz głogu. Język wraz z podniebieniem natomiast odczują smukłą teksturę łączącą łagodność, elegancję z wyważoną kwasowością i wytrawnym finiszem, pełnym migdałów i aromatów piżma.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
20 leżakowanie
Ferrari F.lli Lunelli producent

Charakterystyka Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento

Rześko smak
Minerały i owoce aromat
Gładkie gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Ferrari Rose Brut Gift Box DOC Trento

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
25.03.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo spektakularne wino - polecam