Wino Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland 601425

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland 601425

Białe, Słodkie 0.38 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
99.99 zł

podstawowa

105 sprzedanych butelek
9.60 średnia ocen: 5 głosów
85 ocena sommeliera

Opis Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland

Doskonałe austriackie, białe wino urzekające subtelną słodyczą miodu, kandyzowanych owoców, konfitur i pigwy z delikatną mineralnością i elegancką nutą rześkości. Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland jest kupażem dwóch lokalnych szczepów uprawianych z ogromną starannością i precyzją dzięki czemu możemy degustować doskonałe, białe słodkie wino znakomitej jakości o gęstej, maślanej konsystencji. Rocznik 2009 uzyskał 90 na 100 pkt w rankingu Wine Enthusiast.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
tak leżakowanie
Esterhazy Wein GmbH&CoKG producent

Charakterystyka Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland

Słodkie jak miód smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Esterhazy Classic Beerenauslese Burgenland

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
18.08.2017
Opinia zweryfikowana

Miód, miód, miód... to właśnie jego smak, aromat dominuje w tym winie. W dalszej kolejności konfitury i brzoskwinie. Wino jest gęste i bardzo słodkie. Proszę pamiętać, aby dobrze schłodzić przed podaniem. Jak dla mnie, zbyt słodkie. Warto spróbować, ale osobiście już nie wrócę do tego wina.