Wino Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger 604299

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger 604299

Czerwone, Półsłodkie 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
32.99 zł

podstawowa

561 sprzedanych butelek
7.78 średnia ocen: 9 głosów

Opis Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger

Czerwone, półsłodkie wino węgierskie z regionu Eger. Niezwykle eleganckie i harmonijne, z charakterem czerwonych, ekspresyjnych owoców z lekko słodkawą nutą. W ustach jedwabna struktura uzupełniona jest przez przyjemną owocowość i lekko pikantny finisz. Doskonały wybór na spotkania z przyjaciółmi oraz przy okazji degustacji deserów, zwłaszcza na bazie owoców leśnych.

18°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Egri Korona Borhaz producent

Charakterystyka Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger

Milutko smak
Owoce aromat
Gładkie gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Egri Korona Borhaz Egri Menoire Semi Sweet Eger

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
28.03.2023
Opinia zweryfikowana

Niezwykle eleganckie i harmonijne, z charakterem czerwonych, ekspresyjnych owoców i lekko słodkawą nutą. W ustach lekko pikantny finisz.

8ocena
25.11.2022
Opinia zweryfikowana

Całkiem dobre wino od naszych bratanków Węgrów. Wyraziste w smaku o pięknej barwie. Butelka ładna i prosta jak i etykieta. Proste wino do wieczornego popijania nawet solo jak dla mnie jak najbardziej, polecam spróbować.

9ocena
17.05.2022
Opinia zweryfikowana

Wina półsłodkie nie są moim pierwszym wyborem, ale na to się zdecydowałam że względów na opinie. Nie jest przesłodzone, bardzo dobrze pije się solo, polecam

6ocena
12.05.2022
Opinia zweryfikowana

Nie jest szczególnie złożone, jest to poprawne stołowe wino.

7ocena
06.04.2022

Generalnie na prawdę dobra budżetowa opcja, dużo lepsza niż np, Carlo rossi lub inny marketowiec, nie uświadczymy tu wielkiej złożoności ale jak na wino stołowe jest na prawdę ok

6ocena
09.01.2022
Opinia zweryfikowana

Ładny kolor, wyraziste aromaty owoców leśnych i wiśni. W ustach przyjemnie gładkie. Na minus dość mocno wybijający się alkohol, który psuje poprzednie wrażenia. W tej cenie przyzwoite.

8ocena
27.12.2021
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre w smaku do kolacji idealne

8ocena
29.06.2021
Opinia zweryfikowana

Wino z charakterem. Piękna czerwono bordowa barwa, w smaku dominują owoce leśne. Słodycz pojawiająca się na finiszu łagodzi jego bałkańską zadziorność.

10ocena
19.07.2020
Opinia zweryfikowana

Bardzo przyjemne , intensywne, o głębokiej barwie. Nie za słodkie i przyjemne nawet w upalne dni.