Wino Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free 604442

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free 604442

Białe, Półwytrawne 0.75 L zakrętka
Szczep
Spokojne Kategoria
35.99 zł

podstawowa

430 sprzedanych butelek
7.20 średnia ocen: 10 głosów

Opis Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free

Białe wino bezalkoholowe ze szczepu Chardonnay, pochodzące z niemieckich winnic. Dealkoholizacja możliwa jest dzięki zastosowaniu destylacji próżniowej, której towarzyszą niskie temperatury i niewielkie ciśnienie. Tej metodzie wino zawdzięcza zachowanie kluczowych właściwości, jak również w dużej mierze wciąż pochwalić się może naturalnym charakterem i smakiem, co sprawia iż jest to doskonała alternatywa dla wszystkich, którzy stronią od alkoholu.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
nie leżakowanie
Reh Kendermann producent

Charakterystyka Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Ebony Vale Chardonnay Alcohol Free

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
3ocena
08.02.2024
Opinia zweryfikowana

Niestety wino bezalkoholowe tylko udaje wino

8ocena
15.08.2023
Opinia zweryfikowana

Wino określiłabym jako bardziej półsłodkie niż półwytrawne, całkiem niezła wersja bezalkoholowa. Nie smakuje jak soczek lub innego rodzaju napój, tylko jak normalne wino. Pewnie sięgnę po nie ponownie

7ocena
10.08.2023
Opinia zweryfikowana

Nie wiem dlaczego wino oznaczone jest jako półwytrawne. Jest bardziej półsłodkie, lekko kwasowe, cytrusowe. Przyjemne w zapachu i w smaku.

7ocena
25.04.2023
Opinia zweryfikowana

Moim zdaniem wino jest za słodkie, mdłe

9ocena
28.12.2022
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre winko. Ciężko znaleźć dobre bezalkolowe, a tu proszę . W smaku i zapachu jak alkoholowe . O to właśnie chodzi . Nie smakuje jak jakiś tani napój tylko eleganckie białe winko . Na pewno kupię jeszcze nie raz

5ocena
19.10.2022
Opinia zweryfikowana

Pierwszy i ostatni raz zakupiłem wino bezalkoholowe. Generalnie wino dało się wypić, ale poza tym że jest mocno cytrusowe to nic więcej nie mogę o nim powiedzieć.

9ocena
24.09.2022
Opinia zweryfikowana

Wino bardzo przyjemne, delikatne, z wyczuwalnym aromatem świeżego zielonego jabłka, kwiatów i białej morwy.

7ocena
15.08.2022
Opinia zweryfikowana

Delikatne wino doskonałe na cieple dni, do deserów.

9ocena
(Doradca Klienta) 02.06.2022

Jedno z lepszych win bezalkoholowych, jakie miałam okazję spróbować. Wino jest owocowe, z lekką słodyczą i wyczuwalnym aromatem miodu.