Wino Drouhin Macon Lugny 602357

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Drouhin Macon Lugny w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Drouhin Macon Lugny 602357

Białe, Wytrawne 0.75 L korek
Szczep
Spokojne Kategoria
AOC Bourgogne Apelacja
74.99 zł

podstawowa

13 sprzedanych butelek
8.25 średnia ocen: 2 głosów
87 ocena sommeliera

Opis Drouhin Macon Lugny

Macon Lougny to białe, francuskie wino ze znanej i cenionej winnicy Joseph Drouchin. Winnica Drouchn znajduje się w południowej części Burgundii, winorośl uprawia się tam na gruntach wprost stworzonych dla Chardonnay. To ciekawe wino ma jasny słomkowy kolor z zielonkawymi refleksami. Wino to ma przyjemny nos w którym dominują aromaty owoców tropikalnych, cytrusów oraz białych kwiatów. Na podniebieniu wino jest świeże, lekkie z bardzo przyjemnym finiszem.

12-13°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
JOSEPH DROUHIN producent

Charakterystyka Drouhin Macon Lugny

Rześko smak
Owoce i minerały aromat
Gotowe gładkość
Średnie budowa

Oceny użytkowników o: Drouhin Macon Lugny

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7.5ocena
(Doradca Klienta) 09.06.2017

Bardzo owocowe, nieskomplikowane i świeże. Niezwykle łatwo połączyć je z większością delikatnych potraw - doskonałe do starterów, jako aperitif lub do prostych past. Prosta w odbiorze Francja - gwarantowana jakość i wyśmienity smak - czego chcieć więcej? :)