Wino Dorato Blackcurrant 604647

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Dorato Blackcurrant w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Dorato Blackcurrant 604647

Czerwone, Słodkie 0.75 L zakrętka
Musujące Kategoria
12.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
372 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 3 głosów

Opis Dorato Blackcurrant

Dorato Blackcurrant to znane i lubiane wino musujące łączące tradycyjne smaki z dodatkiem najlepszych polskich porzeczek. Wyjątkowy charakter nawiązuje do słynnego koktajlu "Kir Royale", bazującego na smaku czarnej porzeczki. Doskonale łączy lekki smak pełen słodkawych akcentów w balansie z orzeźwiającymi nutami owoców.

Dorato Blackcurrant to doskonały wybór jako aperitif podczas gorących, letnich dni, ale także niezobowiązujący towarzysz imprez i spotkań z przyjaciółmi. Swoją pełnię potencjału osiąga po schłodzeniu do około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Dorato Blackcurrant

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Dorato Blackcurrant

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
6ocena
07.05.2023

Do mnie nie przemówił, jak klasyk zawsze dobrze mi się kojarzy tak tutaj czegoś brakuje, co prawda jest owocowy ale jak dla mnie zdecydowanie za słodki

9ocena
06.06.2022
Opinia zweryfikowana

Słodkie, niezobowiązujące musujące wino:) Delikante z dużą owocowością.