Wino Dorato Bianco 3L 604695

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Dorato Bianco 3L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Dorato Bianco 3L 604695

Białe, Słodkie 3.00 L zakrętka
Musujące Kategoria
199.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Dorato Bianco 3L

Dorato Bianco to polskie wino musujące o słodkim smaku, które charakteryzuje się zbalansowanym i lekkim smakiem. To jedno z najczęściej wybieranych win w segmencie win musujących, co zawdzięcza delikatnej, subtelnej strukturze wraz z lekkimi i orzeźwiającymi bąbelkami, przełamanymi nutami słodkich owoców na palecie smakowej. Doskonałe wino na lato.

Dorato Bianco to wyborny aperitif, który sprawdzi się podczas letniego pikniku, ale również dobry kompan do deserów i deski przekąsek. Szampański charakter wina zachęca również do sięgnięcia po nie podczas celebracji większych i mniejszych wyjątkowych chwil.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Dorato Bianco 3L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Dorato Bianco 3L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Przy dużej imprezie, zwłaszcza w plenerze to już u mnie stały gość. Choć do rozlania toastu potrzebuje ze względu na rozmiar silnej ręki to wybieram go bo wyróżnia się na stole i jest tematem rozmów. Na szybki aperitif lub wolne delektowanie się w połączeniu z deserem delikatne słodkie bąbelki sprawdziły się bardzo dobrze.