Wino Dorato Bianco 1.5L 604696

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Dorato Bianco 1.5L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Dorato Bianco 1.5L 604696

Białe, Słodkie 1.50 L zakrętka
Musujące Kategoria
29.99 zł

podstawowa

0 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Dorato Bianco 1.5L

Dorato Bianco to słynne wino musujące o słodkich i uniwersalnym smaku, cieszące się niezwykłą popularnością wśród polskich konsumentów win z bąbelkami. Elegancka oprawa i zbalansowany smak czynią je dobrym wyborem na wiele różnych okazji, a smak pełen słodkich owoców i rześkich akcentów płynących z bąbelków pogodzi wiele gustów. Lekkie i orzeźwiające, idealne na lato.

Dorato Bianco sprawdzi się przed posiłkiem jako aperitif, a także podczas degustacji przekąsek i przy deserze. Będize też doskonałym towarzyszem podczas celebracji ważnych momentów. Pełnię swoich smaków i aromatów otwiera po schłodzeniu do około 6 stopni.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Dorato Bianco 1.5L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Dorato Bianco 1.5L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Bardzo dobrze sprawdził się na mojej imprezie jako aperitif. Butelka powiększona robiła wrażenie i wystarczyła by uzupełnić lamki na toast spokojnie dla 15 osób. Doceniam cenę i pewny smak, bez eksperymentowania, prosta klasyka. Bąbelki delikatnie musują, a wino choć słodkie jest świeże, ma delikatne kwiatowe nuty. Poza wstępem pasował również na koniec do delikatnego deseru - bezy z malinami. No i cena zawsze cieszy.