Wino Dorato Bianco 0.20L 604651

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Dorato Bianco 0.20L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Dorato Bianco 0.20L 604651

Białe, Słodkie 0.20 L zakrętka
Musujące Kategoria
6.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1709 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 2 głosów

Opis Dorato Bianco 0.20L

Dorato Bianco to słynne wino musujące stanowiące jedną z najczęściej wybieranych butelek tej kategorii w Polsce. Charakteryzuje się elegancką oprawą i uniwersalnym, słodkim smakiem, przełamanym szampańską świeżością i subtelnymi bąbelkami. Dzięki haromnii pomiędzy słodkimi akcentami owoców, a rześkimi elementami wino jest lekkie i orzeźwiające.

Dorato Bianco sprawdzi się jako aperitif, ale także wśród przekąsek i delikatnych deserów. To także odpowiedni wybór do celebrowania mniejszych i większych okazji w niezobowiązujących chwilach. Swoje walory ukazuje po schłodzeniu do około 6-8 stopni.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Dorato Bianco 0.20L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Dorato Bianco 0.20L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
31.12.2023
Opinia zweryfikowana

Lekkie, słodkie, doskonałe na każde okazję i każdą kieszeń