Wino Dorato Bianco 604648

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Dorato Bianco w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Dorato Bianco 604648

Białe, Słodkie 0.75 L zakrętka
Musujące Kategoria
12.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
1014 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Dorato Bianco

Dorato Bianco, czyli popularne, słodkie wino musujące będące jednym z najczęstszych wyborów w tej kategorii win w Polsce. Zawdzięcza to swej elegancji i uniwersalnym smakom pełnym nut słodkich owoców przełamanych świeżością i delikatnymi musującymi bąbelkami. Odpowiedni balans smaków sprawia, iż jest to lekki i uniwersalny wybór dostosowany do wielu okazji.

Dorato Bianco to bardzo dobry aperitif i wino do solowych degustacji podczas ciepłych dni. Równie dobrze poradzi sobie wśród przystawek i deserów, a także uświetni wiele chwil celebracji. Swoją pełnię potencjału osiąga schłodzone do około 6-8 stopni.

6°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Dorato Bianco

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Dorato Bianco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
13.09.2023
Opinia zweryfikowana

"Niezbędnik" każdego niezobowiązującego przyjęcia. Idealny jako "lampka" do toastu i kawałka tortu.

9ocena
06.05.2023

Ocena trochę zawyżona z sentymentu, było to jedno z pierwszych win jakie próbowałem, musujące, słodkie lekko kwaskowe idealny napój dla laika, zimne wpasowuje się idealnie na letnie wieczory