Wino Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany 0.40 l 604717

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany 0.40 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany 0.40 l 604717

Różowe, Słodkie 0.40 L zakrętka
Musujące Kategoria
7.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
690 sprzedanych butelek
6.33 średnia ocen: 6 głosów

Opis Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany

Cydr Lubelski Rose to wyjątkowy cydr półsłodki wytwarzany z soczystej czerwonej porzeczki. Delikatny smak pełen orzeźwiających owoców, naturalnych bąbelków i słodkich akcentów ujawniających się w ustach doskonale sprawdzą się podczas letnich spotkań z przyjaciółmi, zarówno w zaciszu domowym, jak i na imprezach! Orzeźwiający i uniwersalny charakter cydru sprawia, iż sprawdzi się on w wielu sytuacjach i pogodzi wiele gustów, a brak zawartości glutenu może być doskonałą alternatywą dla piwa wśród osób poszukujących produktów jego pozbawionych.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Rose Niefiltrowany

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
5ocena
04.03.2023

Wyczuwalna róża, posmak innych owoców.

6ocena
30.12.2021

Cydr jest orzeźwiający i półsłodki. Lekko musujący. Na etykietce pisze, że jest słodki, ale według mnie jest bardziej wytrawny. W smaku trudno wyczuć smak jabłek.

7ocena
06.09.2021

Cydr jest orzeźwiający i lekki, z przyjemną, niezbyt wysoką kwasowością. Jest to jedna z ciekawszych propozycji jaką oferuje ten producent. Nie jest zbyt słodki.

11.08.2021

Dużym, pozytywnym zaskoczeniem był fakt, że wersja różowa jest mniej słodka od klasycznego zielonego, co jest bardzo na plus :-). Rześka i letnia odmiana, polecam!