Cydr Lubelski Antonówka 1.00 l 601750

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Cydr Lubelski Antonówka 1.00 l w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Cydr Lubelski Antonówka 1.00 l 601750

Białe, Półwytrawne 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
13.99 zł

podstawowa

284 sprzedanych butelek
8.00 średnia ocen: 5 głosów

Opis Cydr Lubelski Antonówka

Najlepszej jakości cydr jednoodmianowy z ręcznie zbieranych jabłek o charakterystycznym smaku naszej rodzimej antonówki. W nosie bardzo aromatyczny, intensywny zapach jabłek. Na podniebieniu wyczuwalna orzeźwiająca kwasowość. Doskonały, lekki, z przyjemnymi bąbelkami napój doskonały do każdej okazji, jak i bez okazji.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Oceny użytkowników o: Cydr Lubelski Antonówka

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
03.09.2018
Opinia zweryfikowana

W gorące wieczory zacząłem skłaniać się ku piciu cydru, zamiast piwa co już o czymś świadczy. Znakomicie orzeźwia.

9ocena
07.06.2018
Opinia zweryfikowana

Ten Cydr, jak dla mnie osobiście, to najlepszy wybór, jeżeli chodzi o kompromis ceny/jakości tzn. lepszy od Lodowego (pod kątem tej relacji), a przy tym mniej słodki od niego i nie tak mocno gazowany, w smaku jak "Niefiltrowany". Jednocześnie, wyczuwalnie lepszy od najtańszego, zwykłego Cydru Lubelskiego. Absolutnie wart swojej ceny, idealny na ciepłe dni. Wszystkim w rodzinie smakował.

16.09.2017
Opinia zweryfikowana

Z tych, które piłem, jest to najlepszy polski cydr i jeden z najlepszych na świecie (choć przyznam że próbowałem tylko kilku francuskich i brytyjskich). Polska antonówka to gwiazda z której kiedyś będziemy dumni, ja jestem już teraz.

01.06.2017
Opinia zweryfikowana

Dobry na upały, rześki, mało słodki, kwaskowy jak to cydr bardzo owocowy :)

20.12.2016
Opinia zweryfikowana

Mój ulubiony cydr! Bez dodatkowych sztucznych aromatów i dodatkowego cukru. Moim zdaniem niedoceniony i wciąż mało znany. Do tego wersja z antonówek jest strzałem w 10! Każdy miłośnik cydrów niemieckich, brytyjskich i irlandzkich musi go spróbować!

27.09.2016
Opinia zweryfikowana

Znakomite orzeźwienie na letnie dni. Trudno się oderwać :)

7ocena
28.06.2016
Opinia zweryfikowana

jabłuszko: rześkie, świeże, przyjemnie kwaśne, w sam raz na gorące dni

8ocena
12.06.2016
Opinia zweryfikowana

Przyjemnie kwaśny, wytrawny, rześki, ale zakończenie ma przyjemnie łagodne.