Wino Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco 2021 605025

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco 2021 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2021.

Wino Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco 2021 605025

Białe, Wytrawne 2021 0.75 L zakrętka
Spokojne Kategoria
29.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
501 sprzedanych butelek
8.25 średnia ocen: 4 głosów

Opis Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco

Białe wino wytrawne pochodzące z Hiszpanii, produkowane ze słynnego i uwielbianego szczepu Sauvignon Blanc, cenionego za niezwykłą orzeźwiającą strukturę i owocowy charakter.

Conquesta Sauvignon Blanc emanuje charakterem pełnym cytrusów i tropikalnych owoców. Na podniebieniu doskonale orzeźwia swoją przyjemną i harmonijną kwasowością.

To doskonałe wino do dań opartych na rybach, ale także owoców morza i delikatnych przekąsek. Łagodny charakter wina sprawdzi się także podczas solowych degustacji.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Felix Solis Avantis S.A. producent

Charakterystyka Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco

Rześko smak
Owoce aromat
Łodyga gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Conquesta Sauvignon Blanc Vino Blanco

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
30.11.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo miłe zaskoczenie, wyjątkowo aromatyczny bukiet, doskonale zbalansowana kwasowość, w ustach bardzo intensywne aromaty owoców tropikalnych połączone z grejpfrutową świeżością, zdecydowanie dodaje do ulubionych.

9ocena
30.07.2023
Opinia zweryfikowana

Bardzo dobre wino, lekkie, orzeźwiające, idealne na lato. Świetna cena vs jakość.