Wino Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer 2019 604319

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer 2019 w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu. Dostępny rocznik 2019.

Wino Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer 2019 604319

Białe, Wytrawne 2019 0.75 L korek
Spokojne Kategoria
60.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
497 sprzedanych butelek
8.86 średnia ocen: 7 głosów

Opis Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer

Białe, wytrawne wino pochodzące z regionu Washington State w USA, produkowane w Two Vines Winery ze szczepu Gewurztraminer. W kieliszku wydobywa piękny bukiet owoców tropikalnych, liczi, moreli, brzoskwini z nutą płatków róż. Na podniebieniu rześki charakter wina doskonale balansuje pomiędzy przyjemną kwasowością, a owocowym finiszem pełnym słodko-pikantnych niuansów. Orzeźwiający i aromatyczny charakter wina czyni je doskonałym kompanem podczas letnich, ciepłych wieczorów.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
Chateau Ste. Michelle producent

Charakterystyka Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Columbia Crest Two Vines Gewurztraminer

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
18.03.2024
Opinia zweryfikowana

Uwydatnia bukiet typowy dla odmiany Gewurztraminera owoców tropikalnych, liczi, moreli, brzoskwini z nutą płatków róż. Na podniebieniu rześki charakter wina doskonale balansuje pomiędzy przyjemną kwasowością, a owocowym finiszem pełnym słodko-pikantnych niuansów.

8ocena
28.04.2023
Opinia zweryfikowana

Ciekawa butelka, warto spróbować dla odmiany.

8ocena
01.01.2023
Opinia zweryfikowana

Wino na początku kwasowe aby potem zmienić się na finiszu w słodycz, bardzo ciekawe wino Amerykańskie. Etykieta jest już lekko zmieniona i przedstawia liście zamiast młodych drzewek, a zamiast korka jest zakrętka. Za to zostało piękne brązowe szkoło, alkoholu nie czuć tak mocno, polecam schłodzić i degustować.

9ocena
06.07.2022
Opinia zweryfikowana

Wino jest bardzo przyjemne i dobrze zbudowane, jest pełne aromatów owocowych, a poza tym można w nim wyczuć suszone kwiaty i miód. W winie dominują owoce egzotyczne.

10ocena
(Doradca Klienta) 06.12.2021
Opinia zweryfikowana

Zachwyciło mnie i wszystkich przy stole, gwiazda wieczoru. Wino jest bardzo bogate w smaku, aromaty owoców, kwiatów, lekkie miodowe akcenty, przy tym świeże, przepyszne.

8ocena
30.07.2020
Opinia zweryfikowana

O dziwo to wytrwane wino smakuje jak półsłodkie. Bardzo rześkie, z miodowym finiszem i akcentem przypraw orientalnych. Bardzo ciekawe wino, polecem spróbować