Wino Cin Cin Spritz 1L 604712

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Spritz 1L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Spritz 1L 604712

Inne, Słodkie 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
19.49 zł

podstawowa

308 sprzedanych butelek
8.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Cin Cin Spritz 1L

Cin&Cin Spritz to znany i ceniony aperitif charakteryzujący się słodko-gorzkim smakiej płynącym z pomarańczy w odpowiedniej harmonii z ziołowymi akcentami. Swą popularność zawdzięcza bardzo istonej roli, jaką odgrywa w drinku o tej samej nazwie - Spritzu, bazującym na połączeniu z Prosecco, wodą gazowąną oraz lodem. W takim zestawieniu pełni rolę orzeźwiającego koktajlu idealnego na upalne dni.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Spritz 1L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Spritz 1L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
10ocena
15.06.2023
Opinia zweryfikowana

Zakupiony do drinków. Super w smaku, można kombinować z pomarańczem, winem, wodą gazowana. Wychodzą bardzo smaczne, lekkie, aromatyczne drinki.

8ocena
23.05.2023
Opinia zweryfikowana

Pozytywne zaskoczenie jak na tą cenę! Oczywiście drinki z użyciem Cin Cin to nie to samo co drink z Aperolem i Prosecco, ale po dodaniu wody gazowanej lub właśnie odrobiny Prosecco jest na prawdę całkiem niezły! Dlatego daje 8!