Wino Cin Cin Secco Rose 604673

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Secco Rose w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Secco Rose 604673

Różowe, Półwytrawne 0.75 L korek
Musujące Kategoria
18.99 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
394 sprzedanych butelek
7.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cin Cin Secco Rose

Cin&Cin Secco Rose to orzeźwiające, półwytrawne wino musujące skrywające w sobie przyjemność, delikatność i zmysłowość jednocześnie. Urzeka subtelnymi aromatami czerwonych owoców przełamanych rześkimi akcentami i smukłymi bąbelkami. Lekkość i uniwersalność to jego ogromne zalety, czyniac je idealnym na wiele okazji.

Cin&Cin Secco Rose sprawdzi się doskonale jako aperitif na ciepłe dni, ale również jako towarzysz wielu przekąsek czy deserów. Pełnię swojego potencjału osiąga po schłodzeniu do około 8 stopni.

8°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Secco Rose

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Secco Rose

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
24.10.2022
Opinia zweryfikowana

Generalnie jest okej, zamówiłam z ciekawości, bez specjalnych oczekiwań. Pijalne, nie urzeka, ale też nie odrzuca. Niskobudżetowa propozycja, która może zasmakować