Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L 604710

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L 604710

Czerwone, Słodkie 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
19.49 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
140 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Cin Cin Rosso Wermut 1L

Cin&Cin Rosso to czerwony wermut cieszący się dużą popularnością za swój tradycyjny i unikatowy smak pełen słodko-gorzkich akcentów z ziołowym podłożem. Jego kompozycja bazuje na aromatyzowanym winie z soku gronowego w połączeniu z włoskimi, naturalnymi ekstraktami ziołowymi. Przywiązanie do tradycji z otwarciem na nowoczesne standardy produkcyjne skutkuje niecodziennie dobrym wermutem na każdą okazję.

Cin&Cin Rosso to wyborny kompan przy deserach i ciastach, ale również podstawa kultowych koktajli z Negroni na czele. Schłodzony wermut na lodzie to również propozycja dla osób lubiących indywidualny smak i charakter tych trunków.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Rosso Wermut 1L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Rosso Wermut 1L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
7ocena
(Doradca Klienta) 14.06.2022

No no, ciekawy alkohol. Produkowany na bazie wina ze sporym dodatkiem ekstraktów ziołowych. Piłam go pierwszy raz i najpierw mnie mocno zaskoczył, później urzekł swoją niebanalnością. Warto spróbować z dodatkiem lody i plasterkiem pomarańczy.