Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L 604710

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Rosso Wermut 1L 604710

Czerwone, Słodkie 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
19.49 zł

podstawowa

dostępność: Wysoka
69 sprzedanych butelek
7.67 średnia ocen: 3 głosów

Opis Cin Cin Rosso Wermut 1L

Cin&Cin Rosso to czerwony wermut cieszący się dużą popularnością za swój tradycyjny i unikatowy smak pełen słodko-gorzkich akcentów z ziołowym podłożem. Jego kompozycja bazuje na aromatyzowanym winie z soku gronowego w połączeniu z włoskimi, naturalnymi ekstraktami ziołowymi. Przywiązanie do tradycji z otwarciem na nowoczesne standardy produkcyjne skutkuje niecodziennie dobrym wermutem na każdą okazję.

Cin&Cin Rosso to wyborny kompan przy deserach i ciastach, ale również podstawa kultowych koktajli z Negroni na czele. Schłodzony wermut na lodzie to również propozycja dla osób lubiących indywidualny smak i charakter tych trunków.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Rosso Wermut 1L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Rosso Wermut 1L

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
7ocena
14.06.2022

No no, ciekawy alkohol. Produkowany na bazie wina ze sporym dodatkiem ekstraktów ziołowych. Piłam go pierwszy raz i najpierw mnie mocno zaskoczył, później urzekł swoją niebanalnością. Warto spróbować z dodatkiem lody i plasterkiem pomarańczy.