Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L 604680

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L 604680

Czerwone, Słodkie 0.50 L zakrętka
Spokojne Kategoria
13.99 zł

podstawowa

13 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Cin&Cin Rosso to niezwykle popularny, czerwony wermut charakteryzujący się słodkim stylem z gorzkimi akcentami ziół. Będący kompozycją aromatyzowanego wina z soku gronowego oraz włoskich, naturalnych ekstraktów ziołowych pochwalić się może wyważonym smakiem i intensywnym, czerwonym kolorem.

Cin&Cin Rosso sprawdzi się doskonale w towarzystwie deserów i ciast, a także jest podstawą wielu ikonicznych drinków, z takimi koktajlami jak Negroni na czele. Dla entuzjastów wermutów interesującą opcją może być również solowa degustacja w kieliszku na lodzie.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Każda opinia ułatwia wybór właściwego wina Tobie i innym Klientom
8ocena
14.06.2022

No no, ciekawy alkohol. Produkowany na bazie wina ze sporym dodatkiem ekstraktów ziołowych. Piłam go pierwszy raz i najpierw mnie mocno zaskoczył, później urzekł swoją niebanalnością. Warto spróbować z dodatkiem lody i plasterkiem pomarańczy. Dostępny w dwóch pojemnościach, tej mniejszej 0,5l ale jest również większa 1l.