Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L 604680

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Rosso Wermut 0.5L 604680

Czerwone, Słodkie 0.50 L zakrętka
Spokojne Kategoria
13.99 zł

podstawowa

13 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Cin&Cin Rosso to niezwykle popularny, czerwony wermut charakteryzujący się słodkim stylem z gorzkimi akcentami ziół. Będący kompozycją aromatyzowanego wina z soku gronowego oraz włoskich, naturalnych ekstraktów ziołowych pochwalić się może wyważonym smakiem i intensywnym, czerwonym kolorem.

Cin&Cin Rosso sprawdzi się doskonale w towarzystwie deserów i ciast, a także jest podstawą wielu ikonicznych drinków, z takimi koktajlami jak Negroni na czele. Dla entuzjastów wermutów interesującą opcją może być również solowa degustacja w kieliszku na lodzie.

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Krągłe budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Rosso Wermut 0.5L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
8ocena
(Doradca Klienta) 14.06.2022

No no, ciekawy alkohol. Produkowany na bazie wina ze sporym dodatkiem ekstraktów ziołowych. Piłam go pierwszy raz i najpierw mnie mocno zaskoczył, później urzekł swoją niebanalnością. Warto spróbować z dodatkiem lody i plasterkiem pomarańczy. Dostępny w dwóch pojemnościach, tej mniejszej 0,5l ale jest również większa 1l.