Wino Cin Cin Fresh Pomegranate 1L 604713

Zdjęcie przedstawia produkt kategorii Wino Cin Cin Fresh Pomegranate 1L w wybranym roczniku, dostarczona butelka może odbiegać od przedstawionej na zdjęciu.

Wino Cin Cin Fresh Pomegranate 1L 604713

Czerwone, Słodkie 1.00 L zakrętka
Spokojne Kategoria
18.99 zł

podstawowa

176 sprzedanych butelek
8.50 średnia ocen: 2 głosów

Opis Cin Cin Fresh Pomegranate 1L

Cin&Cin Fresh Pomegranate to połączenie słynnego wermutu ze smakami soczystego i rześkiego granatu. Receptura opierająca się na aromatyzowanym winie z soku gronowego oraz specjalnej kompozycji ziół bazująca na długoletnich tradycjach na podniebieniu charakteryzuje się gorzko-słodkim smakiem przełamanym soczystą nutą owocową.

Cin&Cin Fresh Pomegranate doskonale sprawdzi się podczas solowej degustacji na lodzie, jak również uświetni liczne drinki. Uniwersalny smak sprawia, iż możliwości eksperymentowania w najróżniejszych koktajlach niemal nie mają ograniczeń!

10°C TEMP. PODANIA
Gotowe do picia wiek
AMBRA S.A. producent

Charakterystyka Cin Cin Fresh Pomegranate 1L

Milutko smak
Owoce aromat
Świeże gładkość
Lekkie budowa

Oceny użytkowników o: Cin Cin Fresh Pomegranate 1L

Opinie ułatwiają wybór właściwego wina, dlatego weryfikujemy czy opinie zostały napisane przez osoby, które dokonywały wcześniej rezerwacji wybranej butelki. Weryfikacja nie obejmuje wszystkich opinii na portalu - zapoznaj się tutaj z zasadami dotyczącymi opinii.
9ocena
(Doradca Klienta) 17.08.2022

Fajna propozycja do drinków jest lekki, wytrawny i delikatnie cierpki, o mocno wyczuwalnym smaku owocu granatu. Piję go w połączeniu z lodem, wodą gazowaną i dużą ilością świeżo wyciśniętego soku z limonki.